Кошик
59 відгуків

Сама розумна і доступна автоматика «GAZDA» G351 для системи опалення і забезпечення гарячою водою

На сьогоднішній день «GAZDA» G351 – це сама розумна і доступна автоматика, забезпечує повністю автоматичну роботу системи опалення та забезпечення гарячою водою при максимально можливих економічності, надійності і безпеки.

01.07.16

Оригінальна керуюча програма, цифрові датчики, повний комплект керуючих вхідних і вихідних пристроїв, прилади для візуального контролю параметрів і їх програмування, об'єднаних в одному компактному корпусі – забезпечують можливість побудови систем самих різних конфігурацій і складності.

 

Основні характеристики та функціональні можливості:

1.       Взаимозависимое управління двома котлами (електричний потужністю до 6,6 кВт і газовий/твердопаливний) без будь-яких додаткових пристроїв.

2.       Управління двома системами циркуляції теплоносія (два насоси, або насос і електроклапан) з установкою різних температур (наприклад, опалення + 50ºС, гаряча вода +70ºС).

3.       Програмований cуточный таймер з годинником реального часу – ви встановлюєте, яким котла і в який час доби треба працювати (5 програм) – для використання пільгових тарифів на енергоносії.

4.       Електронний амперметр з надшвидкою захистом і функцією самоповернення:

- ви завжди бачите реальний струм споживання електрокотла;

- при скачках напряжения в сети или возникновении других причин повышения тока котел незамедлительно (0,1 секунды) отключится, но не безвозвратно, как в случае с автоматическим выключателем – уже через 5 секунд система возобновит работу с ранее установленными параметрами.

5.       Управляющий вход для подключения внешних устройств (например, комнатный термостат).

6.       Функция «Антизамерзание» - независимо от установленных вами температурных параметров система не допустит снижение температуры ниже +5ºС.

7.       Функция «Зима/лето» - выбирая режим «Лето», вы блокируете систему отопления, - но имеете горячую воду.

8.       Енергонезалежна пам'ять мікроконтролера (ваші настройки та програми роботи зберігаються після будь-яких відключень). Підтримка точного ходу годинника – «комп'ютерна» батарея SR2032 (мінімальний ресурс – 5 років).

9.       Цифрові терморегулятори з широкими межами установки температур і гистерезисов включення. Датчики – DS18B20.

10.   Працездатність при коливаннях напруги живлення від 130 до 280 Вольт.

11.   Швидка і ефективна захист: як від зовнішніх аварійних ситуацій, так і від некоректного програмування користувачем.

Корпус – на DIN-рейку, займає 4 модульних місця (ширина 70 мм).

Інші новини