Кошик
59 відгуків

Двоконтурні котли GAZDA GFD-106/8

Представляємо настінні котли серії GFD – двоконтурні електрокотли, що забезпечують опалення та отримання гарячої води для санітарних потреб.

14.01.19

Представляємо настінні котли серії GFD – двоконтурні електрокотли, що забезпечують опалення та отримання гарячої води для санітарних потреб (душ, кухня).

Габаритні розміри (ширина 215 мм, висота – 580 мм, глибина – 215 мм ) і функціональні можливості при роботі на опалення в нових котлів аналогічні котлів серії GF.

Котли GFD мають конструкцію, що забезпечує найвищу ступінь безпеки - працюють в системах електроживлення з УЗО і диференціальними вимикачами.

Приготування гарячої води проводиться методом проточного водонагрівача – котел працює на вбудований пластинчастий теплообмінник стільки, скільки відкритий кран відбору гарячої води. Після закриття крану гарячої води котел автоматично переходить на систему опалення.

Принцип роботи котла на два контури - по черзі. Робота на приготування гарячої води (ГВП) є пріоритетною, всі налаштування системи опалення ігноруються до моменту припинення використання гарячої води.

 

Котли GAZDA GFD-106/8 – ідеальне рішення для приміщень з «дифицитом» простору: не потрібні ні водогрейка, ні бойлер непрямого нагріву.

 

Докладні характеристики нових котлів – в розділах «Котли повні» - «2 контурні» та «Статті» - «Технічні документи».

Інші новини