Кошик
59 відгуків

Водонагрівачі «GAZDA» ЕВН-105/110

29.04.16

З 27 квітня 2016 року розпочато серійне виробництво вбудованих електродних водонагрівачів "ГАЗДА" ЕВН-105/110.

Нагрівачі ЕВН за функціями – це ті ж електродні котли, але встановлюються безпосередньо в баки (радіатори) з водою, що нагрівається.

Застосування водонагрівачів ЕВН в системах з баком-акумулятором тепла значно спрощує і здешевлює монтаж і експлуатацію системи опалення.

Нагрівачі ЕВН можуть монтуватися горизонтально (збоку бака), так і вертикально (знизу бака).

Широко відома проблема частого перегорання ТЕН водогрійних установок, що призводить до невиправданих фінансових втрат і масу неприємностей. Водонагрівачі ЕВН ефективно їх замінюють:

- мають аналогічний більшості ТЕН спосіб установки (різьба 1 1/4" – Ду32);

- електродний нагрівач не може перегоріти, так як нагрів відбувається при безпосередньому протіканні струму через воду, чим обумовлена висока ступінь надійності водонагрівача;

- при відсутності води в баку нічого не відбувається, оскільки електроди оголені;

- не страшні коливання напруги мережі;

- строк служби - 5 років і більше.

Для управління роботою нагрівачем ЕВН в закритій системі опалення і забезпечення гарячою водою (з теплообмінником) можна використовувати будь-яку керуючу автоматику відповідної потужності.

Для нагріву проточної води використовується напівпровідникова автоматика КРОС-7 або регулятор «GAZDA» RN-105/110 (TRN-105/110), що забезпечують стабілізацію потужності нагріву в умовах постійно мінливого рівня електропровідності води.

Інші новини