Кошик
59 відгуків

Довгоочікуваний моноблочний...

"Революційна" новинка - моноблочні котли "GAZDA"

06.02.17

Компанія НВО «GAZDA» представляє революційну новинку свого виробництва – моноблочний електрокотел «GAZDA» GM-102 (104,106).

В даному котлі втілені і наш багаторічний виробничий досвід, і всі основні побажання людей, які користуються нашою продукцією вже кілька років.

Отже, знайомтеся - електрокотел «GAZDA» GM-102:

Конструкція – моноблок, т. е, водонагрівач , автоматика і датчик температури вже з'єднані в одне виріб. Переваги: не потрібно з'єднувати проводами нагрівач і автоматику, шукати місце кріплення автоматики і датчика температури.

Тип водонагрівача: електродний, клас «Екстра» - електрод і частину корпусу виконані зі сплавів кольорових металів. Переваги: незаперечна енергоефективність і надійність електродного нагрівача, «довге життя» котла (10...20 років), робота з радіаторами з будь-якого матеріалу.

Теплоносій – водопровідна і інша вода. Котел має регульований (ручка на передній панелі) напівпровідниковий стабілізатор-обмежувач струму, що забезпечує роботу з теплоносієм з різними рівнями електропровідності (аналогічно контролерам «КРОС»). Переваги: не потрібно займатися водопідготовкою.

Потужність: плавно регулюється ручкою на передній панелі і стабілізується на обраному рівні навіть при значних коливаннях напруги (аналогічно контролерам «КРОС»). Переваги: працездатність системи опалення за «слабкою» живильної мережі, можливість вибору найбільш економічного режиму роботи.

Місце установки – довільно. Компактність котла (займає, як мінімум, удвічі менше місця, ніж будь-який з відомих електродних котлів ) дозволяє його установку в будь-якому місці системи опалення. При цьому можливий як паралельний монтаж (до існуючого газового котла), так і послідовний – вирізаємо шматок труби і вставляємо на її місце GM-102. Горизонтальне або вертикальне розташування котла – теж вирішуєте ви.

Функціональність. Котел суворо утримує температуру теплоносія за обраними вами параметрами максимального і мінімального значень (мінімальний гістерезис - 1ºС), керує циркуляційним насосом з необхідними затримками включення і відключення нагрівача («прокачування» теплоносія), захищає електромережу від перевищення струму споживання (не відключаючи нагрів), управляється командами від зовнішнього кімнатного термостата, таймера чи іншої апаратури (має вхід для управління).

Призначення. «GAZDA» GM-102 (104,106) розроблявся, як «квартирне» котел (компактність, максимальна площа опалення – 90 м2). Безумовно, такий котел також є «ідеальним» рішенням для систем теплої підлоги в будь-яких приміщеннях.

Ціна. На сьогодні ціна «GAZDA» GM-102 (104,106) нижче, ніж комплекту «традиційний електродний котел + класична механічна автоматика». Важливо, що монтаж нових котлів – теж дешевше, ніж класичних.

Враховуючи той факт, що всі ми в Україні живемо з кожним роком «все краще і краще», ми встановили «соціальні» ціни на ці котли для жителів України (вказані на сайті). Сподіваємося на розуміння наших зарубіжних партнерів – для Вас тимчасово ціни дещо вищі.

 

Тепла і затишку у вашому домі!

Олександр Будков, директор НВО «GAZDA»

Інші новини